Elvis Naçi tregon të vërtetën lidhje me Sulejman Rexhepin

0
843

Dje u bën publike disa portale kinse Sulejman Rexhepi ka kërcënuar Hoxhë Elvis Nacin.

Elvis Naci sot publikon në facebook se nuk ka asgjë të tille ja postimi plotë:

Te nderuar Vellezer dhe Motra ju informoj se lajmi per nje debat apo se kam patur nje kercenim nga drejtuesi i Bashkesise Islame Shqiptare ne Maqedoni Sulejman Rexhepi eshte i pavertete, eshte nje sqarim i sinqerte ne veçanti par te gjithe Vellezerit dhe Motrat Shqiptare qe jetojne ne Maqedoni te cilet jane shqetesuar shume! Ju lutem shperndajeni te sqarohet ky keqkuptim. I Madhi Zot ju begatofte dhe nderofte.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here