Home Aktuale Hoxha i Drenicës: O Ramushe Albanci su Muslimani!

Hoxha i Drenicës: O Ramushe Albanci su Muslimani!

11213
0
SHARE

Osman Musliu

A ka këshilltar ky njeri ?
Ramushe.. Ako ti nisi musliman pa samo albanac. Ja ti kažem Albanci najviše su Albanaci po naciu a Muslimani po vjeru ako ne znaš.!?
Përkthim për ata qe nuk e dine këtë gjuhe…
Ramush Nese ti nuk e ndien vetin musliman po vetëm shqiptar,unë po te them se shumica e shqiptarëve e ndien vetin shqiptar dhe Musliman nëse e din!?


Warning: A non-numeric value encountered in /home/admin/web/ligjeruesiislam.com/public_html/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 997

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here