Home Thenie Përgatit pesë gjëra para se të vijë muaji i Ramazanit

Përgatit pesë gjëra para se të vijë muaji i Ramazanit

3555
0
SHARE

Para se te vije muaji i Ramazanit:

1- Lutju Allahut qe ta arrish muajin dhe ta agjerosh ate.

2- Pendohu sinqerisht “Pendohuni tek Allahu me nje pendim te sinqerte.”

3- Pajisu me shpirtin e faljes dhe tolerances.

4- Planifiko dhe pergatitu per adhurime duke e shfrytezuar kohen.

5- Shoqeria me njerez ambicioz dhe te vullnetshem.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/admin/web/ligjeruesiislam.com/public_html/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 997

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here