Home Uncategorized Personi që e shihni ne foto nuk është Dr. Shefqet Krasniqi, Shikoni...

Personi që e shihni ne foto nuk është Dr. Shefqet Krasniqi, Shikoni kush është….

10471
0
SHARE

Hoxha i nderuar dhe shume i respektuar Dr. Shefqet Krasniqi siq e dim ka kontribu edhe ne luften e Kosoves edhe ne ate te Macedonise, Zoti e ruajte dhe e gradofte me Xhennetin Firdeus, Pasi mediat tona po e keqinterpretojne kete foto, kane reaguar disa pjestare e UCK qe e dine me mire se kush eshte ne foto, sic shihet ne kete foto eshte edhe mulla Jakup Asipi (Allahu e mëshiroftë) dhe disa pjestare tjere.
Nga mesazhet qe kemi marrur, personi ne foto qe mediat tona e kane paraqitur qe eshte Dr. Shefqet Krasniqi nuk eshte e vertete, personi ne foto eshte Zaim Dalipi nga Kumanova.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/admin/web/ligjeruesiislam.com/public_html/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 997

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here