Home Aktuale Ky është Hoxha!

Ky është Hoxha!

3767
0
SHARE

Ky është Hoxha!

Kolegë i nderuar, Elvis ef. Naçi!
Allahu të shpërbleftë për karakterin, sjelljen dhe argumentimin qe bëre në emisionin e mbrëmshëm në Tv Klan, jo vetëm përballë islamofobit të tërbuar Mustafa Nano por dhe të tjerëve të ngjashëm si ky.

Respekt, Husamedin Abazi


Warning: A non-numeric value encountered in /home/admin/web/ligjeruesiislam.com/public_html/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 997

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here