Home Video Teologu Elvis Naci ka bere nje gjest human! Ai sot inaguroi…

Teologu Elvis Naci ka bere nje gjest human! Ai sot inaguroi…

3787
0
SHARE

Elvis Naci :
Vëllezër dhe Motra hapet menca e dyte! Kur vizitova fshatrat e Kërrabës dhe pashë fëmijët që ecnin në këmbë me orë të tëra për të shkuar në shkollë dhe kishte prej tyre qe i mungonte ushqimi, mbeta i trishtuar. Sot jam shumë i lumtur, ne u përkushtuam për ata fëmijë si të ishin fëmijët tanë dhe bëmë një zgjidhje të mrekullueshme duke i siguruar ushqimin, mësimet dhe mjetin për t’i dërguar në shtëpitë e tyre. Brenda mundësisë shikojeni videon dhe shpërndajeni! Zoti ju begatoftë.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/admin/web/ligjeruesiislam.com/public_html/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 997

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here