Home Aktuale (VIDEO) JA SE SI POLICI IZRAELIT E MBYTË FËMIJËN PALESTINEZ +18

(VIDEO) JA SE SI POLICI IZRAELIT E MBYTË FËMIJËN PALESTINEZ +18

4846
0
SHARE

Gjatë protestës për transferimin e ambasadës amerikane në Jerusalem (Kuds) një polic izraelit e ka mbytur një fëmijë palestinez duke e shtrenguar me duar grykën e fytit të tij. I riu para se të vdes shqiptonte shahadetin, raporton Televizioni SHENJA. 

Shumë grupe u munduan që këtë video ta ngarkojnë shumë herë radhazi, por ajo u fshi, edhe nga Google, Facebook dhe Youtube.

Ju lutemi shumë, që video të shpërndahet sa më shumë në media dhe grupeve të ndryshme. /SHENJA/


Warning: A non-numeric value encountered in /home/admin/web/ligjeruesiislam.com/public_html/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 997

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here