Mavraj viziton Al Aksan (Foto)

0
785

Qendermbrojtesi i Kombetares Shqiptare, Mergim Mavraj, ka vizituar xhamine e shenjte Al Aksa qe ndodhet ne Jerusalem.

Fotot jane publikuar nga imami shqiptar Ahmed Kalaja, i cili eshte njekohesish mik me Mavrajn. Mavraj, i cili eshte praktikues i besimit islam, njihet per shprehje te entuziazmit kombetar dhe fetar, dhe kjo eshte nje tjeter arsye pse ai eshte kaq i pelqyer edhe per fansat e futbollit. /MESAZHI/

 

Fotografia e Ahmed Kalaja

Fotografia e Ahmed Kalaja

Fotografia e Ahmed Kalaja

Fotografia e Ahmed Kalaja

Fotografia e Ahmed Kalaja

Fotografia e Ahmed Kalaja

Fotografia e Ahmed Kalaja

Fotografia e Ahmed Kalaja

Fotografia e Ahmed KalajaFotografia e Ahmed Kalaja

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here